REZERVACE UBYTOVÁNÍ

Přehled volných termínů naleznete v kalendáři níže. Pro rezervaci Vámi vybraného termínu prosím vyplňte rezervační formulář nebo nás kontaktujte e-mailem. Týdenní pobyt v období letních prázdnin (Červenec - Srpen) vždy začíná a končí sobotou. Individuální délky pobytů či akcí je možné dohodnout telefonicky. Více informací naleznete níže.

CENÍK

Září - Červen   6 500kč (celý objekt / noc)*    minimálně 3 noci                                                                  

Červenec - Srpen  6 500kč (celý objekt / noc)*    pouze týdenní pobyty                                                    

Silvestr   7 500kč (celý objekt / noc)* minimálně 3 noci                                                                                 *) V ceně jsou zahrnuty energie, poplatky, lůžkoviny a závěrečný úklid.

REZERVAČNÍ FORMULÁŘ


INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY

K závaznémé rezervaci Vámi vybraného termínu je třeba uhradit zálohu předem. Informace pro provedení úhrady Vám budou sděleny e-mailem po zpracování rezervačního formuláře. V případě storna rezervace před nastoupením pobytu je uhrazená záloha nevratná. Před příjezdem na místo ubytování prosím s předstihem kontaktujte správce o předpokládaném času příjezdu. Správce objektu Vás ale kontaktuje nejpozději 24 hodin před termínem nástupu a dohodne s Vámi detaily. V den příjezdu Vás ubytujeme v čase od 15:00 do 19:00 hod. Při nástupu na pobyt je účtována vratná kauce ve výši 5 000kč na případné budoucí škody. Opuštění apartmánů v den odjezdu se předpokládá nejpozději v 10:00 hod. Provoz objektu a chování zákazníků je řízen provozním řádem, který je k nahlédnutí níže. Zákazníci jsou povinni dodržovat noční klid dle zákona č. 258/2000 Sb a provozního řádu. Domácí zvířata jsou v areálu povolena za předpokladu, že majitel zvířete odstraní případný nepořádek po svém mazlíčkovi. Další provozní záležitosti jsou uvedeny v provozním řádu objektu.

PROVOZNÍ ŘÁD